Social Media Marketing - Kampanie na Facebook, Twitter, Instagram

Social Media Marketing - co to takiego?

Social Media Marketing to promocja marki w mediach społecznościowych. Do najpopularniejszych mediów społecznościowych należą między innymi: Facebook.com, Instagram.com i Twitter.com. Słyszałeś te nazwy, ale nie wiesz, o co chodzi, a może Twoja marka jest już obecna w tych serwisach, ale profile nie były aktualizowane od dłuższego czasu lub pomimo nowych treści fani nie są nimi zainteresowani?

A czy wiesz, że przeciętnie spędzamy 35 minut dziennie na Facebooku*?
Właściwie tworzone treści oraz kampanie reklamowe skierowane do Twojego odbiorcy, w tych mediach to ogromny potencjał marketingowy, sprzedażowy i wizerunkowy dla Twojej marki.
Co więcej skuteczna kampania reklamowa na Facebooku nie musi być wcale droga, a nawet należy do jednych z najtańszych dostępnych na rynku opcji kampanii reklamowych.

Skoro są tam Twoi klienci może warto, abyś Ty też tam był? Podobnie jak Twoja strona, profil w mediach społecznościowych jest Twoją wizytówką, dlatego warto zadbać o jakość, regularność i widoczność postów, które zachęcą Twoich klientów do wykonania działania, w postaci przejścia na stronę www, kontaktu, zakupu. Co więcej na facebooku możesz w łatwy sposób zaprezentować swoją ofertę, a nawet założyć sklep!

Skorzystaj z potencjału dotarcia do milionów użytkowników za pomocą kampanii reklamowej i skieruj ich do swojej strony www, sklepu, profilu już dziś.

*za SocialPress 24/03/2017